Teamlabs - linia

team building
Linia elements dla dużych zespołów
Linia EduLabs dla NGO i instytucji
Linia FunLabs narzędzia dla zespołów

O nas

TeamLabs (wcześniej LINIA) od ponad dwudziestu pięciu lat wspiera zespoły działające w biznesie, organizacjach pozarządowych i instytucjach. 
Tworzymy i prowadzimy różnego rodzaju działania służące ich budowie, integracji, wzmocnieniu kompetencji potrzebnych do skutecznego działania, facylitujemy sesje służące rozwiązywaniu konfliktów i wspólnej pracy nad strategią. 
Nasze działania tworzą dla zespołów przestrzeń -  laboratorium (stąd nazwa TeamLabs), w której mogą w bezpiecznych warunkach zdobywać doświadczenia i wypracowywać optymalne rozwiązania. My tworząc i prowadząc tego rodzaju warsztaty też zdobywamy unikalne doświadczenia, poznajemy wyzwania stojące przed naszymi klientami i wspólnie z nimi szukamy sposobów ich podjęcia. 
Dzięki tym doświadczeniom i płynącej z nich wiedzy, możemy stać się partnerem również w poszukiwaniu metody wzmocnienia Twojego zespołu.


Historia

Nasza firma została stworzona przez Aureliusza Leżeńskiego, Antoniego Ożyńskiego i Jan Skrzypka w połowie lat '90. Wyrosła z nurtu poszukiwań skutecznych form edukacji opartej na doświadczeniu. Łącząc elementy treningu zachowań konstruktywnych z metodami wypracowanymi przez ruch oświaty niezależnej zaczęliśmy tworzyć i prowadzić warsztaty, których istotą była twórcza zabawa.
Jako pierwsi w naszych warsztatach team building wzięli udział uczniowie szkół społecznych oraz byli pracownicy Państwowych Gospodarstw Rolnych. Pierwszymi klientami biznesowymi były firmy: Empik, Polkomtel i Johnson&Johnson.
Do zespołu dołączali kolejni specjaliści (psycholodzy, socjolodzy, pedagodzy, artyści, twórcy) zafascynowani koncepcją uczenia przez działanie. W oparciu o ten rozwijający się zespół projektowaliśmy nowe formy warsztatów i działań integracyjnych, także takich, w których mogły uczestniczyć w jednym czasie bardzo duże, liczące nawet do kilkuset osób, zespoły. Nowatorskie formy team buildingu dla dużych zespołów rozwijaliśmy między innymi podczas projektów dla HSBC, Bestsellera czy Dom Development.
W 2014 roku, po przeanalizowaniu naszych dotychczasowych doświadczeń nadaliśmy naszej metodzie pracy z zespołami nazwę TeamLabs, która stała się również nową nazwą naszej firmy.


Obecnie właścicielami firmy są Paweł Czeczott, Andrzej Skrzypek i Jan Skrzypek. Tworzymy kreatywny, różnorodny zespół łączący specjalistów i entuzjastów mających doświadczenia pracy w różnych zawodach. 
Naszymi klientam są firmy o różnej skali i charakterze, a także urzędy, uczelnie i organizacje pozarządowe. Współpracujemy z wieloma agencjami eventowymi, wspólnie tworząc unikalne wydarzenia.
Jesteśmy dumni z tego, że potrafimy sprostać oczekiwaniom bardzo różnych zespołów i wraz z nimi rozwjać się przez ponad ćwierć wieku.

 

Klienci o nas

Zadanie zostało przywitane z dużym entuzjazmem grupy, a zaangażowanie uczestników utrzymało się na wysokim poziomie aż po sam finał działania.
Idea Bank Zobacz
Bardzo doceniamy profesjonalne podejście, rzetelność
i terminowość. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy
i planujemy kolejne wspólne przedsięwzięcia.
 
Ikea Zobacz
Wyjątkowa kreatywność zespołu Linii przyczyniła się do budowy atrakcyjnych, emocjonujących zadań o spójnej fabule zgodnej z wartościami firmy.
 
HSBC Zobacz
Uczestnicy bardzo cenią sobie miłą atmosferę, komunikatywność trenerów i twórczy klimat
towarzyszący realizowanym wspólnie projektom.

 
Generali Zobacz

        
        W trakcie wyjazdów trenerzy Linii dbają
        o dobrą atmosferę, wspierają uczestników,
        a jednocześnie precyzyjnie realizują
        stawiane przez nas cele.

 

Bestseller Zobacz
Wzięliśmy udział w ciekawych,
profesjonalnie przeprowadzonych
i niestandardowych działaniach integracyjnych.

 
Play Zobacz

Program szkoleń został precyzyjnie dopasowany do potrzeb uczestników. Trenerzy zrealizowali go posługując się atrakcyjnymi, aktywizującymi metodami.

 
Schenker Zobacz
Trudno nam sobie wyobrazić, by ktoś
lepiej mógł się wpisać w rodzinny charakter
naszej firmy niż trenerzy Linii.

 
Topsil Global Zobacz

   Program wyjazdu i sposób jego realizacji
   całkowicie spełniły nasze oczekiwania.

 

Weil Zobacz

An important advantage of the event were the competent trainers who exhibited extensive knowledge of the subject and very good liaising skills with the audience.

Teva Zobacz