Teamlabs - linia

team building
Linia elements dla dużych zespołów
Linia EduLabs dla NGO i instytucji
Linia FunLabs narzędzia dla zespołów

Elements

Elements to zbiór usług wzbogacających i dopełniających duże eventy i konferencje. Prowadzimy warsztaty team building, aktywizujące przerywniki i moderujemy działania tworzone w odpowiedzi na potrzeby klienta.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu itegracji i warsztatów team building wypracowaliśmy produkty, które mogą stanowić dopełnienie wydarzeń różnego typu. 

Nasze koncepty moga byc też narzędziem wspierajacym employer branding lub wdrażanie wartości firmowych.

Służymy naszą wiedzą, by pomóc zrealizować koncepcje organizatorów. Sprawdź nasze referencje!

Integracja w Wielkiej Skali

Integracja w Wielkiej Skali

X

Proponujemy atrakcyjne zdania integracyjne dla dużych i wielkich grup.

Angażujemy grupy 300, 600, a nawet 1000 (i więcej) osób w atrakcyjne aktywności, których wykonanie prowadzi do celu określonego przez Klienta.

Stwarzamy okazję do doświadczenia współpracy i siły współpracującego zespołu. Przykładowe działania team building, które sprawdzają się w dużej skali to Maszyna Einsteina, Leonardo, Lumiere.

Dopasowujemy nasze realizacje do założonych celów oraz ram organizacyjnych Zamawiającego.

Kontakt

Szkolenia w Dużej Skali

Szkolenia w Dużej Skali

X

Warsztat ten uczy konstruktywnego komunikowania potrzeb w ramach zespołu.

Uczestnicy, pracując metodami warsztatowymi, formułują, omawiają i weryfikują wzajemne oczekiwania i potrzeby dotyczące współpracy w zespole lub pomiędzy różnymi grupami interesów. W działaniach tych wspierają ich trenerzy, którzy moderują dyskusję dbając o to, by każdy miał możliwość swobodnie się wypowiedzieć.

Sesja podnosi poziom zaufania w zespole i tworzy przestrzeń do wspólnego rozwiązywania problemów organizacyjnych i komunikacyjnych oraz konfliktów.

Kontakt

Wzmocnienie Współpracy

Wzmocnienie Współpracy

X

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów organizujemy złożone zadania wymagające efektywnej współpracy, skutecznej komunikacji, otwartości na innych i indywidualnego zaangażowania. Uczestnicy naszych programów mogą przyjrzeć się efektom swoich działań w bezpiecznej atmosferze, oderwanej od codziennej pracy.

Dodatkowo, dzięki moderowanym sesjom możemy wyciągnąć wnioski odnośnie zasad dobrej współpracy czy stosowania wybranych wartości firmowych w praktyce.

Dzięki temu pogłębiamy refleksję uczestników na wybrany temat, uruchamiając jednocześnie zmianę postaw w kierunku istotnym z punktu widzenia firmy.

Zebrane wnioski uczestników są notowane w ustrukturalizowanej formie i przesyłane do Zamawiającego - stanowią tym samym podsumowanie wydarzenia dla uczestników oraz podstawę do planowania dalszych działań dla managementu czy też działu HR.

Kontakt

Energetyzujące Przerwy w Konferencji 

Energetyzujące Przerwy w Konferencji 

X

Krótkie, kilkunastominutowe, regenerujące i energetyzujące ćwiczenia ruchowe, które można umieścić w programie szkolenia czy konferencji.

Nasze rozgrzewki to niewymagające dużego wysiłku aktywności fizyczne, które dotleniają organizm, pozwalają rozruszać ciało oraz przywracają przytomność umysłu.

Klienci zamawiają nasze energizery jako przerywniki pomiędzy częściami konferencji oraz wtedy, gdy chcą przygotować uczestników do udziału w formach wymagających większej aktywności niż wykład czy prezentacja.

 
Kontakt

Partnerzy

Mamy za sobą wiele sukcesów. Wspólnie realizujemy twórcze projekty. Zespół TeamLabs posiada ciekawe rozwiązania i scenariusze pomagające realizować postawione przed nami cele.
ICP Zobacz
Szkoleniowcy z TeamLabs potrafią każde zagadnienie przekształcić w ciekawe programy zajęć,
które mają wartość nie tylko szkoleniową,
ale także są wspaniałą rozrywką i okazją do integracji.
Rival Zobacz
Mechanikę Maszyny Einsteina wykorzystujemy regularnie, by integrować zespoły ale także towarzyszyć marce lub zmianie. W części mechanicznej współpracujemy z instruktorami TeamLabs. Łącząc nasze doświadczenia i kreatywność, tworzymy takie realizacje dla grup od kilkudziesięciu do kilkuset osób.
Manta
Działania z zespołem TeamLabs  charakteryzują:
pasja, kreatywność, nastawienie na szukanie
rozwiązań i zwykła przyjemność ze współpracy.
PGS Zobacz
Od 2006 roku realizujemy
wspólne wydarzenia szkoleniowe
dla zespołów.
IRB